Пошук
Filters
У вашому кошику немає товарів
067 731 81 26
063 297 04 04
Close

Доставка

Відправлення здійснюється відразу після закінчення формування вашого замовлення в робочий час магазину.

Підтвердження замовлення: протягом доби.

Формування замовлення: від кількох годин до п'яти днів, у поодиноких випадках - до десяти днів. (Залежить від того, на якому зі складів Книжкової Лавки знаходиться товар, що вас цікавить, і від часу надання товару постачальником (видавництвом).

Переважна більшість товарів Книжкової Лавки є на наших складах, але деякі позиції можуть бути в обмеженій кількості і можуть закінчитися до моменту вашого замовлення, тому, будь ласка, дочекайтеся підтвердження.

Ви можете уточнити деталі доставки в коментарі до вашого замовлення.

Доставка по Україні

Будь ласка, зверніть увагу – кур'єрська доставка по Україні можлива лише кур'єрами Нової Пошти.

Ви можете забрати своє замовлення, не витрачаючи коштів на доставку. Самовивіз можливий зі складу у м. Харків для будь-якої суми замовлення за адресою: провулок Кравцова, 19 (район Книжкового ринку).

Переваги Укрпошти - прийнятні тарифи доставки та можливість отримати посилку в будь-якому куточку країни. Вартість доставки Укрпоштою становитиме від 35 грн. Замовлення Укрпоштою надсилаються 1-2 рази на тиждень. Вартість доставки залежить від ваги та типу пересилання. З тарифами ви можете ознайомитись на сайте Укрпочты. Зручним сервісом є калькулятор расчетов почтовых отправлений Укрпочты. Терміни доставки можуть становити від 2 до 7 днів, рекомендовані посилки доставляються швидше.

Дорогі покупці! Не чекайте повідомлення від Укрпошти, іноді його забувають доставити - якщо через 5 днів після відправки товару ви ще не отримали повідомлення, зайдіть на пошту або зателефонуйте нам. Не забувайте про паспорт, він необхідний для отримання посилки. На сайті Укрпошти ви можете відстежувати місцезнаходження вашої посилки в онлайн-режимі.

Нова Пошта має найширшу мережу філій в Україні та найшвидші темпи доставки. Вся інформація щодо адрес відділень Нової Пошти, контактів, термінів та тарифів доставки вказана на сайте Новой Почты.

Ви можете сплатити доставку Новою Поштою разом із попередньою оплатою товару, або окремо, при отриманні.

Вартість доставки товару до складу Нової Пошти у вашому населеному пункті залежить від регіону та складає від 60 грн. Вартість доставки товару кур'єром Нової Пошти за вказаною адресою становитиме від 80 грн. Ці тарифи розраховані за посилку вагою не більше 1 кг. Вартість збільшується зі збільшенням ваги, дивіться на сайті Нової Пошти.

Терміни доставки – до 3-х днів. Доставка до найбільших міст України найчастіше здійснюється наступного дня, якщо ваше замовлення оформлено та підтверджено до 15-00, і через день-два - в інші населені пункти. Ви можете відстежувати розташування вашої посилки онлайн. Зверніть увагу, що зі складу Нової Пошти посилку необхідно отримати протягом 3-х днів, після чого нараховується пеня за зберігання. Для отримання посилки потрібен паспорт та номер декларації.

Доставка за межі України

Доставка в країни ближнього та далекого зарубіжжя здійснюється Укрпоштою. Як правило, замовлення надсилаються рекомендованою бандероллю, при цьому посилка реєструється і видається номер, за яким можна її відстежити - пошта відповідає за дану пересилку.

Термін доставки залежить від віддаленості пункту призначення, починаючи від 7 днів з моменту відправлення. Терміни доставки до конкретної країни, тарифів та іншої інформації можна дізнатися на сайті Укрпошти.


Залишились питання? Напишіть нам!

top