Пошук
Filters
У вашому кошику немає товарів
067 731 81 26
063 297 04 04
Close

Шкільні роки Тома Брауна / Tom Brown's School Days

Томас Х'юз / Thomas Hughes
110,00 грн
+ -

Ця книжка містить адаптований текст автобіографічного роману "Шкільні роки Тома Брауна" англійського письменника Томаса Г'юза про повсякденне життя в британській школі Рагбі. Тринадцятирічний Том, який навчається, більше керується своїм серцем, ніж прийнятими вчителями правилами поведінки. Його доброта та безпосередність привернули увагу Гаррі Іста, він не лише допомагає Тому, а й стає справжнім другом. Водночас з'явилися й недруги, особливо набридає зухвалий бешкетник Флешмен.

Текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння змісту прочитаного, відпрацювати й закріпити лексику та граматичні конструкції, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей у дітей. Вправи розроблено на основі сучасних вимог методики викладання іноземних мов.

До книги додаються підсумковий тест та англо-український словник. Призначена для учнів старших класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також широкого кола читачів, які вивчають англійську самостійно.

Характеристики
Автор Томас Х'юз / Thomas Hughes
Рік2019
ISBN978-966-498-722-3
Моваанглийский
Видавництво Арій
Серія Читаю англійською
Сторінок127
Формат130x200 мм
ОбкладинкаМягкая
top