Поиск
Filters
Ваша корзина пуста.
067 731 81 26
063 297 04 04
Close

Обмен и возврат

Умови та порядок отримання товару. 

При отриманні замовлення покупець повинен переконатися у його коректній комплектності та цілісності. Необхідно перевірити цілісність упаковки, комплектність згідно замовлення, а також відсутність механічних пошкоджень на товарі. Книжкова крамниця не несе відповідальності за товар, який не був перевірений безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника або у присутності кур'єра.

Умови обміну та повернення товару належної якості. 

Відповідно до статті 9 Закону України про захист прав споживачів (доповнення №3 до постанови Кабінету Міністрів №172 від 19.03.1994) друковані видання, у тому числі книжкова продукція належної якості, входять до переліку непродовольчих товарів, які не підлягають поверненню чи обміну.

Умови обміну та повернення товару неналежної якості.

Цей порядок регулює умови повернення придбаного бракованого товару (книги, інша поліграфічна та друкована продукція тощо).

1. Відповідно до положень чинного законодавства України, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню.

2. У разі придбання бракованого товару, Покупець має право на свій вибір:

- обміняти його на інший такий самий, належної якості; або

- обмінювати його на аналогічний товар із частковою доплатою або частковим поверненням сплаченої суми, залежно від вартості аналогічного товару; або

-

Отримати знижку на бракований товар, розмір якої встановлюється за згодою сторін; або

- Повернути його та отримати сплачені гроші в повному обсязі.

3. Бракованим вважається товар, який має дефекти, отримані при транспортуванні (розірвані сторінки, здавленості, потертості) або в якому допущено друкарський шлюб (спотворення тексту, значна втрата кольору, відсутні фрагменти тексту, перевернені сторінки по відношенню до обкладинки, кривий обріз, неправильна склейка і т.д.).

4. Претензії щодо друкарського шлюбу приймаються протягом 14 днів з моменту поставки товару Покупцю.

5. Претензії щодо дефектів, отриманих під час транспортування, приймаються до моменту передачі товару Покупцю.

6. Претензії до бракованих товарів адресуються у письмовій заявці на електронну адресу info@lavkabooks.com - покупець повинен оформити заявку у вільній формі, вказавши причину повернення; надати документи, що засвідчують особу; надати документи, у тому числі електронного формату, що підтверджують купівлю та оплату товарів.

7. Строк розгляду претензій – до 14 календарних днів з дати отримання претензії.

8. У разі задоволення заявленої претензії покупець самостійно надсилає Новою Поштою бракований товар та товарний чек на адресу магазину із зазначенням оплати доставки одержувачем. Якщо покупець знаходиться в місті Харків, обмін та повернення можна здійснити у магазинах Книжкової Лавки.

9. Спосіб повернення коштів - аналогічний їхньому отриманню, якщо інше не обумовлено сторонами.

top